(Alleen voor LEDEN/ Members only)

Wanneer u problemen heeft met inloggen kunt u op één van bovenstaande links klikken. Voor vragen, mail naar webmaster@krph.nl

Login

Op zondagmiddag 23 november 2008 verzorgt de KRPH (Koninklijke Rotterdamse Post Harmonie) weer haar jaarlijkse concert voor de stad Rotterdam. Ook deze maal vindt dit concert plaats in de grote zaal van gebouw De Larenkamp. Het concert start om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 16.15 uur.

Dit wordt het eerste “jaarconcert” onder de muzikale leiding van Ton van Grevenbroek. Hij is sinds mei van dit jaar dirigent van het orkest en mocht de vereniging al dirigeren tijdens het zeer succesvolle concert in juli met solist Eric Vloeimans tijdens Jazz in Charlois. Na de vakantieperiode werd het tijd om zijn muzikaal stempel op het orkest te drukken. Samen met de muziekcommissie is dan ook een zeer divers programma voor het aankomend concert opgesteld.

Zo wordt de Marche Militaire Francaise van Saint Saëns ten gehore gebracht, waarna er verder in de tijd wordt terug gegaan om de muziek van de film Elisabeth, over het leven van Koningin Elisabeth I van Engeland, aan het publiek te laten horen. Nog is het verleden niet ten einde want ook de muziek van de zeer succesvolle musical Les Misérables staat op het programma. Een stuk zuidelijker, namelijk in het plaatsje Aveiro in Portugal, werd rond diezelfde tijd de Banda Amizade, Banda Sinfónica de Aveiro, opgericht. Ter gelegenheid van de 170ste verjaardag van deze vereniging componeerde Carlos Marques in 2004 de compositie Natum 1834. De KRPH zal ook dit nummer aan haar publiek presenteren.

Dichterbij in de tijd ligt de compositie Overture to the Gadfly van Shostakovitch, waarnee de stap naar de 20ste eeuw wordt gemaakt. De door Ton van Grevenbroek gearrangeerde compilatie van melodieën uit de film en musical Cabaret zal de zaal zeker laten meeneurieën, waarna men vervolgens weer stil zal kunnen genieten van deel 5 Hobbits van de symfonie The Lord of the Rings van Johan de Mey. Via Shirim, een bewerking van een aantal joodse klezmermelodieën, wordt het publiek tot slot meegevoerd naar de jungle met de eigentijdse song Two Worlds uit de thans zo succesvolle musical Tarzan.

Kaarten voor dit zeer gevarieerde concert zijn te bestellen bij de kassa van De Larenkamp.
De Larenkamp is gesitueerd aan de Slinge 303 te Rotterdam-Zuid. Deze locatie is zowel met eigen als openbaar vervoer uitstekend te bereiken.

Openingstijden kassa: ma t/m vr 08.00-23.30u en za 08.30-16.30u.
Informatiebalie (010-4804044): ma t/m vr 09.00-12.00u en 13.00-15.00u

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google